top of page

SSS

Yardıma Hazırım

Hizmetlerimiz genellikle her organizasyonun kendine has ihtiyaçlarına göre tasarlansa da, herkesin merak ettiği bazı sorular sıklıkla karşımıza çıkıyor. Sorularınıza daha önce yanıt verilip verilmediğini görmek için okumaya devam edin. Başka sorularınız varsa, lütfen bizi arayın veya mesaj gönderin. Ekip üyelerimizden biri sizi en kısa sürede yanıtlayacaktır.

Business Meeting

ŞIRKETIM DEĞIŞEN PAZAR KOŞULLARIYLA MÜCADELE ETMEKTE ZORLANIYOR. PIYASADAKI YERIMIZI KORUMAMIZA YARDIMCI OLABILIR MISINIZ?

Elbette! Deneyimli ve akademik olarak donanımlı ekibimiz ile şirketinizin pazarlama ve satış departmanlarını olması gereken profesyonelliğe kavuşturabiliriz. Genç ve dinamik yapımız ile pazar payınızı korumak ve hatta arttırmak için çözüm önerileri sunabiliriz.

Businesswoman in white

EFR DANIŞMANLIK ILE ÇALIŞMANIN BENIM IÇIN DOĞRU TERCIH OLDUĞUNU NASIL BILEBILIRIM?

EFR Danışmanlık, gerek ortakları gerekse çözüm ortakları ile hem iş hayatında uzun yıllar çalışmış bir deneyim birikimine hem de akademik bakış açısına sahiptir. Beşeri kaynağını şirketinizin başarıya ulaşması amacıyla, yönetim, pazarlama, üretim, muhasebe ve finans nosyonları ile sunabilir. Bir taraftan şirketinizin check-up kontrollerini sağlarken, diğer taraftan gelecek planlarını oluşturmanıza destek olabilir.

Business Conference

HIZMETLERINIZI ÖZEL ALANLARDA UZMANLAŞMIŞ ŞIRKETLERE GÖRE NASIL ÖZELLEŞTIRIYORSUNUZ?

EFR Danışmanlık, sahip olduğu beşeri birikim ile bir takım iş yapma aşamaları geliştirmiştir: 

- Öncelikle şirketin faaliyet alanında araştırmalar yapar, bilgi toplarız.

- İkinci olarak, şirketi derinlemesine tanıyabilmek için üst düzey yöneticilerden başlayarak personellere kadar görüşmeler, münazaralar yaparız.

- Üçüncü aşamada, kantitatif analizlerimizde kullanmak üzere şirketten veri toplarız

- Dördüncü aşamada, şirketin mevcut durum raporlamalarını yönetim kuruluna arz eder ve sunumlarımızı gerçekleştiririz.

- Son aşamada, varsa sorunların çözüm önerilerini sunar ve gelecek projeksiyonları oluşturularak şirketin başarıya ulaşması için yol haritaları oluştururuz.

bottom of page